Bary szybkiej obsługi

Rosnący rynek kaw premium oznacza, że Twoi klienci oczekują wysokiej jakości kawy w każdej filiżance. To wyzwanie otwiera wiele możliwości pozwalających przyciągnąć klientów i zapewnić najwyższej jakości doświadczenia, których długo nie zapomną. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w branży kawowej, oferowane przez nas niezawodne rozwiązania pomogą Ci osiągnąć ten cel. Z myślą o Tobie i w oparciu o dane i wymagania zarządzanych przez Ciebie lokalizacji, skonfigurujemy specjalnie dopasowane rozwiązania.

A jako Twój partner, zawsze będziemy do Twojej dyspozycji - od pierwszej konsultacji do instalacji - a następnie każdego dnia.

Znakomity, łatwy w użyciu interfejs

Poznaj naszą Linię A: ekspresy do kawy, które są łatwe w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji oraz pomagają obniżyć koszty eksploatacji.

Zwiększ sprzedaż dzięki kawie najwyższej jakości

Szybko przygotowana kawa może być naprawdę pyszna i to niezależnie od tego, kto ją zrobi. Zaskakująco dobry smak może być czymś, co sprawi, że klienci chętniej do Ciebie wrócą.

Niezapomniane doświadczenia kawowe w dowolnym miejscu

Nasze rewolucyjne rozwiązania zapewniają niezmiennie wysoką jakość kawy w każdej filiżance, bez względu na to, kto przygotowuje napój i w jakim miejscu na świecie jest serwowany.

Idealna mleczna pianka

Dzięki rozwiązaniu FoamMaster™ gama napojów jest jeszcze szersza. Pianka na ciepło czy na zimno, a może inny rodzaj mleka? To wszystko może być Twoje.

Nasze rekomendacje

A300

Małe urządzenie - doskonała pianka Sprawdź

A400

Prostota, wydajność, wygoda Sprawdź

Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie

Sprawdź
Zmień zasady gry z iQFlow™

iQFlow™ to przełomowa technologia Franke, która wydobywa jeszcze więcej smaku, zapewniając niezrównaną jakość każdej filiżanki kawy

Dowiedz się wiecej
Serwis Kontakt
jesteśmy partnerem