Ekspres do kawy do biura

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości kawę w miejscu pracy i większą dostępnością kawy na wynos, utrzymanie zadowolenia pracowników może być wyzwaniem. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w branży kawowej wiemy, jak temu zaradzić.

Niezależnie od tego, czy chodzi o małą kuchnię, gdzie przestrzeń jest ograniczona, czy o dużą stołówkę, ekspres do kawy Franke sprawi, że Twoi pracownicy będą mieć zapewnioną najwyższej jakości kawę za każdym razem, gdy potrzebują przerwy.

Jako Twój partner zawsze będziemy do Twojej dyspozycji - od pierwszej konsultacji po montaż - a następnie każdego dnia.

Duży wybór na każdy gust

Dzięki dopasowaniu do każdej przestrzeni i szerokiej gamie napojów odpowiadających wszystkim gustom, zawsze możesz liczyć na ekspresy do biura Franke - maksymalny smak przy minimalnym wysiłku.

Idealna lekka pianka

System FoamMaster™ daje pracownikom i gościom nieograniczony wybór konsystencji pianki zarówno do gorących, jak i zimnych napojów na bazie mleka.

Łatwy w użyciu - dla każdego

Duży, intuicyjny ekran dotykowy i instrukcje krok po kroku sprawiają, że przygotowanie pysznej kawy jest szybkie i łatwe.

Do każdego pomieszczenia

Ograniczona przestrzeń nigdy nie powinna stać na przeszkodzie smakowi. Nasze ekspresy do kawy z serii A dadzą Twoim pracownikom i gościom możliwość łatwego przygotowania kawy, bez względu na to, czy znajdują się w kantynie, małej kuchni czy też sali konferencyjnej.

Łatwe czyszczenie

Opatentowane przez firmę Franke rozwiązania do automatycznego czyszczenia skracają czasy przestoju ekspresu do kawy.

Lepsze rozwiązanie na dłuższą metę

Mniejsza ilość zużytych ziaren kawy oznacza, że ekspres do biura Franke jest nie tylko lepszym wyborem, ale także bardziej zrównoważonym i opłacalnym - zachowując przy tym maksimum smaku i aromatu.

Nasze rekomendacje

A300

Małe urządzenie - doskonała pianka Sprawdź

A400

Wszystko, czego potrzebujesz do doskonałej kawy Sprawdź

A600

Ekspres do kawy, który zaspokoi wszelkie gusta Sprawdź

A800

Zupełnie nowy poziom luksusu Sprawdź

Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie

Sprawdź
Zmień zasady gry z iQFlow™

iQFlow ™ to przełomowa technologia Franke, która wydobywa jeszcze więcej smaku, zapewniając niezrównaną jakość każdej filiżanki kawy

Dowiedz się wiecej
Serwis Kontakt
jesteśmy partnerem