Profesjonalny ekspres do kawy do kawiarni

Kawiarnia to miejsce, od którego wymaga się przede wszystkim doskonałej kawy, ale też różnorodności oraz wiedzy na jej temat. Rosnąca konkurencja i wymagania klientów oznaczają, że wyróżnienie się z tłumu może być wyzwaniem. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w branży kawowej rozumiemy Twoją sytuację. Dlatego w pełni możesz nam zaufać w doborze profesjonalnych ekspresów do kawy dla Twojego biznesu.

Jako Twój partner zawsze będziemy do Twojej dyspozycji - od pierwszej konsultacji po montaż - a potem każdego dnia.

Znakomity, łatwy w użyciu interfejs

Przywitaj się z naszą linią A: ekspresy do kawiarni, które są łatwe w obsłudze, co pomaga obniżyć koszty.

Zwiększ sprzedaż dzięki najwyższej jakości kawy w każdej filiżance

Jakość jest jednym z głównych czynników przyciągających konsumentów do kawiarni. Dzięki naszej technologii iQFlow™ przygotowywanie kawy zostało zrewolucjonizowane. Kontrola ekstrakcji w czasie rzeczywistym pozwala na zaprojektowanie indywidualnych profili smakowych i zapewnienie niezmiennie wysokiej jakości kawy w każdej filiżance.

Niezapomniane wrażenia z picia kawy w każdym miejscu

Nasze doświadczenie w branży kawowej pomaga zapewnić niezmiennie wysoką jakość kawy w każdej filiżance, bez względu na to, kto przygotowuje napój i gdzie na świecie obsługiwany jest klient.

Zmniejsz koszty zmiany ekspresu

Nasze urządzenia z serii A są wyposażone w tę samą platformę i interfejs użytkownika, dzięki czemu możesz poruszać się między naszymi modelami bez konieczności ponownego szkolenia pracowników z obsługi nowego ekspresu do kawy. Pozwala to zminimalizować koszty przestoju i zapewnić bardziej płynną pracę.

Nasze rekomendacje

A300

Małe urządzenie - doskonała pianka Sprawdź

A600

Wszystko, czego potrzebujesz do doskonałej kawy Sprawdź

A800

Kawa bez kompromisów Sprawdź

A1000

Zupełnie nowy poziom luksusu Sprawdź

Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie

Sprawdź
Zmień zasady gry z iQFlow™

iQFlow ™ to przełomowa technologia Franke, która wydobywa jeszcze więcej smaku, zapewniając niezrównaną jakość każdej filiżanki kawy

Dowiedz się wiecej
Serwis Kontakt
jesteśmy partnerem