Ekspres do restauracji Franke - spełniaj najwyższe oczekiwania Twoich gości

Stale rosnąca konkurencja i wymagania klientów oznaczają, że wyróżnienie się z tłumu może być wyzwaniem. Profesjonalny ekspres do kawy to gwarancja sukcesu dla Twojego lokalu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci wybić się ponad innych i zapewnić wysoką jakość obsługi Twoich gości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży restauracyjnej, nasze zaawansowane rozwiązania kawowe mogą być zaprojektowane tak, aby spełnić Twoje specyficzne potrzeby biznesowe i pomóc Ci sprostać wszelkim wyzwaniom. Za sprawą naszych prostych i intuicyjnych interfejsów oraz ekranów dotykowych, tworzenie idealnej filiżanki kawy nigdy nie było prostsze.

Znakomity, łatwy w użyciu interfejs

Poznaj naszą Linię A: profesjonalne ekspresy do kawy, które są łatwe w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji oraz pomagają obniżyć koszty eksploatacji.

Inteligentny sposób na przygotowanie kawy

Dzięki naszej przełomowej technologii iQFlow ™ wydobędziesz jeszcze więcej smaku, zapewniając niezrównaną jakość każdej filiżanki kawy.

Idealna mleczna pianka

Dzięki rozwiązaniu FoamMaster™ gama napojów jest jeszcze szersza. Pianka na ciepło czy na zimno, a może inny rodzaj mleka? To wszystko może być Twoje.

Stała opieka serwisowa

Zapewniamy najlepszą obsługę klienta przed, w trakcie i po zainstalowaniu naszych ekspresów do kawy.

Nasze rekomendacje

A300

Małe urządzenie - doskonała pianka Sprawdź

A400

Prostota, wydajność, wygoda Sprawdź

A600

Wszystko, czego potrzebujesz do doskonałej kawy Sprawdź

A800

Kawa bez kompromisów Sprawdź

Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie

Sprawdź
Zmień zasady gry z iQFlow™

iQFlow ™ to przełomowa technologia Franke, która wydobywa jeszcze więcej smaku, zapewniając niezrównaną jakość każdej filiżanki kawy.

Dowiedz się wiecej
Serwis Kontakt
jesteśmy partnerem