Stacja benzynowa

Do stacji paliw wchodzimy w trakcie przerwy w podróży. Częstą decyzją zakupową w tym miejscu jest kawa na wynos, która doda energii na dalszą drogę. Kawa ze stacji powinna być gorąca, aromatyczna i zrobiona szybko, aby uniknąć kolejek. Dlatego ważne jest, aby zaopatrzyć się w ekspres o dużej wydajności. Dobrym rozwiązaniem będą te samoobsługowe, które są intuicyjne, szybkie w obsłudze i łatwe w utrzymaniu.

Duży wybór na każdy gust

Dzięki odpowiednim ekspresom do kawy do każdej przestrzeni i szerokiej gamie napojów odpowiadających wszystkim gustom, zawsze możesz polegać na urządzeniach Franke - maksymalny smak przy minimalnym wysiłku.

Pianka nieodbiegająca jakością od tej przygotowanej przez baristę

System FoamMaster™ zapewni podróżnym nieograniczony wybór konsystencji pianki zarówno do gorących, jak i zimnych napojów na bazie mleka.

Łatwy w użyciu - dla każdego

Duże, intuicyjne ekrany dotykowe i instrukcje krok po kroku sprawiają, że przygotowanie pysznej kawy jest szybkie i łatwe.

Niezmiennie niezapomniane wrażenia z kawy w każdym miejscu

Nasze doświadczenie związane z kawą pomaga zapewnić niezmiennie wysoką jakość, którą klienci poczują z każdym kolejnym łykiem, bez względu na to, kto przygotowuje napój i bez względu na to, gdzie na świecie obsługiwany jest klient.

Nasze rekomendacje

A300

Małe urządzenie - doskonała pianka Sprawdź

A400

Prostota, wydajność, wygoda Sprawdź

A600

Wszystko, czego potrzebujesz do doskonałej kawy Sprawdź

A800

Kawa bez kompromisów Sprawdź

A1000

Zupełnie nowy poziom luksusu Sprawdź

Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie

Sprawdź
Zmień zasady gry z iQFlow™

iQFlow ™ to przełomowa technologia FRANKE, która wydobywa jeszcze więcej smaku, zapewniając niezrównaną jakość każdej filiżanki kawy

Dowiedz się wiecej
Serwis Kontakt
jesteśmy partnerem