Branże
Hotele i Restauracje

Hotele i Restauracje

Niezapomniane chwile przy kawie w hotelach i restauracjach.

W CoffeeON wierzymy w miłość od pierwszej filiżanki. Chodzi o coś więcej niż tylko o kawę. Chodzi o tworzenie niezapomnianych chwil dla Twoich klientów i personelu, aby Twój hotel bądź restauracja mogły się rozwijać. Szczegóły mają znaczenie. Przekształcenie serwisu kawowego w pięciogwiazdkową recenzję i doświadczenie klienta w lojalnych fanów wymaga, aby każdy niuans, od smaku po funkcjonalność, był pyszny, najwyższej jakości i nie wymagał wysiłku.

Za naciśnięciem przycisku

ekspres i kawa w hotelu

Uprość obsługę od początku do końca. Wysoce modułowe ekspresy do kawy Franke oferują szeroką gamę doskonałych i pysznych napojów kawowych – wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. Poświęć więcej czasu na dostarczanie spersonalizowanej kawy, mleka, czekolady i herbaty o jakości baristy, a mniej czasu na czyszczenie i konserwację urządzenia. Umieść szwajcarskie dziedzictwo projektowe i niezawodność w sercu każdego kubka.

Jak Franke usprawnia Twoje usługi kubek za kubkiem

Doskonała jakość w filiżance

Jakość w filiżance sprawia, że chwila staje się niezapomniana – dając klientom powód do wielokrotnych powrotów. Przełomowe technologie zapewniają niezrównaną jakość w filiżance i wydobywają więcej smaku podczas całego procesu ekstrakcji niż jakikolwiek inny system ekstrakcji espresso.

Łatwy w użyciu, łatwy do czyszczenia

Żywe wyświetlacze, spersonalizowane menu i łatwy, intuicyjny interfejs użytkownika zachęcają do inspirujących wyborów, dzięki którym chwile przy kawie będą niezapomniane. Ciesz się wygodą w pełni automatycznego i zintegrowanego czyszczenia – spełnij najsurowsze standardy higieny przy mniejszym nakładzie czasu, energii i wysiłku.

Partner, na którym można polegać

Gdziekolwiek jesteś w swojej podróży, nasza niezrównana wiedza i doświadczenie w zakresie kawy poprowadzą Cię przez każdy krok. Od doskonałej jakości filiżanek po rozwiązywanie wszelkich wyzwań, które stoją na drodze Twojej firmy, bez względu na skalę Twoich ambicji, jesteśmy czymś więcej niż tylko maszyną, której możesz zaufać, ale partnerem, na którym możesz polegać.

Pełna personalizacja

Ciesz się w pełni konfigurowalnymi modułowymi systemami do kawy z elastyczną konfiguracją i szeroką gamą dodatkowych funkcji. Niezależnie od tego, czy jest to ekspres do kawy na śniadanie hotelowe, późną kolację czy wszystko pomiędzy, dostosuj swój ekspres do swojej pracy.

Nasze rekomendacje

Ekspres Franke A300

Odkryj, w jaki sposób ekspres do kawy Franke A300 może pomóc Twojej firmie w dostarczaniu pysznych napojów filiżanka po filiżance, nawet w małych pomieszczeniach.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A400

Nasz ekspres do kawy Franke A400 został zaprojektowany tak, aby dostarczać Tobie i Twoim klientom kawę najwyższej jakości, szybko i łatwo.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A600

Zapewnij swoim klientom i pracownikom pełną kontrolę dzięki naszemu w pełni automatycznemu komercyjnemu ekspresowi do kawy Franke A600.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A800

Pozwól swoim klientom spersonalizować ich idealne zamówienie na kawę dzięki naszemu w pełni automatycznemu ekspresowi do kawy Franke A800.

Dowiedz się więcej
Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie
Dowiedz się więcej
następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer