Branże
Sklep spożywczy i kawa na wynos

Sklep spożywczy i kawa na wynos

Zbuduj bazę lojalnych klientów dzięki zaufanej jakości i spójności Franke.

Przekształć kawę na wynos w wspomnienie, które trwa.
Od codziennego czyszczenia i konserwacji po bezproblemową rekonfigurację. Utrzymamy wizję Twojej firmy w ciągłym rozwoju, nawet jeśli działasz w szybkim tempie!

Zapewnienie wygodnego serwisu kawowego wymaga konsekwencji. Od różnorodności oferty napojów po przyjazne dla użytkownika interfejsy, które wspierają Twoją codzienną pracę, zadbamy o to, aby zawsze była pyszna, premium i gotowa do użycia.

Zaprojektowany, aby rosnąć i zmieniać się razem z Tobą

Uproszczenie obsługi od początku do końca. Wysoce modułowe maszyny do kawy oferują szeroki wybór wysokiej jakości i smakowitych napojów kawowych - wszystko dosłownie na wyciągnięcie ręki. Spędź więcej czasu na serwowaniu spersonalizowanych kaw baristy, latte i kreatywnych drinków, a mniej na czyszczeniu i konserwacji maszyny. Bez względu na to, czy Twoi klienci składają zamówienie czy korzystają z maszyny samoobsługowej, niezawodność naszego szwajcarskiego dziedzictwa projektowego i elastyczność ciągłego dostosowywania zapewniają im powód, by wrócić do Twojego lokalu.

Jak wspieramy Twoje usługi

Doskonała jakość w filiżance

Jakość w filiżance sprawia, że ​​chwila staje się niezapomniana – dając klientom powód do wielokrotnych powrotów. Przełomowa technologia Franke iQFlow™ wydobywa więcej smaku niż jakikolwiek inny tradycyjny system ekstrakcji espresso, aby zapewnić Twoim klientom niezmiennie pyszną kawę. Dzięki technologii iQFlow™ nie tylko masz swobodę zachwycania swoich klientów zmieniającą się sezonową kartą napojów, ale także możesz dostosować swoją ofertę do własnych receptur. Wyróżnij się z tłumu dzięki spersonalizowanym profilom smakowym i zapewnij wyjątkowe, markowe wrażenia, które są spójne w każdej lokalizacji.

Łatwy w użyciu, łatwy do czyszczenia

Żywe wyświetlacze, spersonalizowane menu i łatwy, intuicyjny interfejs użytkownika zachęcają do inspirujących wyborów, dzięki którym chwile przy kawie będą niezapomniane. Ciesz się wygodą w pełni automatycznego i zintegrowanego czyszczenia – spełnij najsurowsze standardy higieny przy mniejszym nakładzie czasu, energii i wysiłku.

Partner, na którym można polegać

Gdziekolwiek jesteś w swojej podróży, nasza niezrównana wiedza i doświadczenie w zakresie kawy poprowadzą Cię przez każdy krok. Od doskonałej jakości filiżanek po rozwiązywanie wszelkich wyzwań stojących na drodze Twojej firmy, bez względu na skalę Twoich ambicji, jesteśmy partnerem, na którym możesz polegać.

Pełna personalizacja

Ciesz się w pełni modułowymi systemami do kawy z elastyczną konfiguracją i szeroką gamą dodatkowych funkcji. Dopasuj swoją maszynę do swojej pracy, a nie swoją operację do swojej maszyny.

Nasze rekomendacje

Ekspres Franke A300

Odkryj, w jaki sposób ekspres do kawy Franke A300 może pomóc Twojej firmie w dostarczaniu pysznych napojów filiżanka po filiżance, nawet w małych pomieszczeniach.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A400

Nasz ekspres do kawy Franke A400 został zaprojektowany tak, aby dostarczać Tobie i Twoim klientom kawę najwyższej jakości, szybko i łatwo.

Dowiedz się więcej
Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie
Dowiedz się więcej
następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer