Dlaczego Franke
O firmie

O firmie

Od małej rzemieślniczej firmy do globalnego gracza, Franke od 1911 roku przebyło długą drogę.

Cel Franke

Podchodzimy do zmian z kreatywnością, duchem przedsiębiorczości, dalekowzrocznością i pasją. W połączeniu z entuzjazmem do projektowania, technologii i wiedzy inżynierskiej tworzymy krajobrazy kuchenne i systemy do parzenia kawy, które elastycznie integrują się ze współczesnymi i przyszłymi przestrzeniami codziennego życia. Chcemy być o krok do przodu. Aby to osiągnąć, staramy się nadal rozwijać, opracowując inteligentne rozwiązania i inwestując w możliwości, które będą potrzebne w przyszłości. Czyniąc to, polegamy na zrównoważonym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Cztery zasady kierują nami w pomyślnym ujednoliceniu naszej firmy.

„Przekształcamy zmiany w możliwości kształtowania lepszego życia."

Myślenie globalnie

Aby zoptymalizować koszty, know-how i szybkość, Franke harmonizuje procesy biznesowe, eliminuje zwolnienia i zapewnia, że każdy oddział i region może skoncentrować się na swoim potencjale.

Ludzie na pierwszym miejscu

Aby sprostać potrzebom klientów, aktywnie inwestuje w możliwości, których potrzebuje w związku z przyszłymi trendami, rynkami i technologiami.

Innowacyjni i elastyczni

Aby dotrzymać kroku światu, który jest w ciągłym ruchu, Franke zachowuje elastyczność i zdolność adaptacji, których potrzebuje, aby wprowadzać innowacje.

Chcęć bycia pionierami

Aby w pełni wykorzystać potencjał, Franke koncentruje się na obszarach biznesowych, w których jest światowym liderem i w których może zmieniać ludzi i modele biznesowe.

Jedyną stałą jest zmiana

Zmiana to nowa norma – na całym świecie, w codziennym życiu ludzi i firm. Dla Franke oznacza to bycie mądrym i odnajdywanie nowych sposobów przystosowania się do kolejnych zmian. Dlatego Franke wprowadza innowacje, eliminuje brak elastyczności i dostosowuje produkty i usługi do zmieniającego się życia i biznesu. Pomysły przekształca w możliwości, dzięki czemu klienci pozostają elastyczni i odnoszą sukcesy – tak jak każdy członek naszej rodziny Franke.

Franke dziś

Franke wprowadza strategię One Franke. Tworzone są nowe centralne struktury organizacyjne i zmniejszana jest złożoność oddziałów, aby firma była bardziej elastyczna. Ponadto Franke sprzedaje swoją działalność w zakresie systemów wodnych w celach strategicznych, aby skoncentrować się na działach Home Solutions, Foodservice Systems i Coffee Systems, które już należą do 3 największych graczy na świecie w swoich branżach. Franke konsoliduje produkcję zlewozmywaków syntetycznych i otwiera w 2018 roku najnowocześniejszą fabrykę na Słowacji. W tym samym roku Franke przejmuje amerykańską firmę Chain Link Services i od tego czasu wyposaża również sklepy ogólnospożywcze.

Zrównoważony rozwój

Jasne cele, które wspierają ambicję Franke do stworzenia zrównoważonego świata dla klientów, pracowników i społeczeństwa – zarówno na dziś, jak i jutro. Cele zrównoważonego rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych (SDGs) to zasady przewodnie w realizacji tego przedsięwzięcia.

Dowiedz się więcej
kontakt
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

z nami
bezpośredni importer