Dlaczego Franke
Zgodność

Zgodność

Klienci Franke i inni interesariusze pokładają zaufanie w firmie Franke od wielu lat. Długoterminowy sukces biznesowy Franke opiera się na jakości, innowacjach, wartościach korporacyjnych i reputacji. Firma zobowiązuje się do przestrzegania wysokich standardów uczciwości, których oczekuje się od każdego pracownika w każdym kraju, w którym prowadzi działalność. Kodeks postępowania Franke opisuje wartości, zasady i działania, które kierują naszym zachowaniem korporacyjnym.

Franke

Wartości Franke

Franke, wiodący światowy dostawca innowacyjnych produktów i usług dla domowych kuchni, systemów gastronomicznych i sektora sklepów wielobranżowych, a także profesjonalnego parzenia kawy. Ponad 8 000 zaangażowanych i interdyscyplinarnych osób pracuje dla Franke w około 60 firmach na pięciu kontynentach. To, co łączy ludzi we Franke, to ambitny wspólny cel: przekształcić zmiany w możliwości kształtowania lepszego życia. Razem Franke chce zmieniać przyszłość na lepszą.

Uczciwość na pierwszym miejscu

Wspieramy przejrzystą i łatwo zrozumiałą kulturę zgodności. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy systematyczne podejście do zapobiegania, wykrywania i zarządzania wszelkimi potencjalnymi problemami z uczciwością. Nasz system zarządzania zgodnością obejmuje kompleksowe środki zapewniające, że nasza działalność biznesowa jest zawsze prowadzona w pełnej zgodności z prawem oraz naszymi wewnętrznymi zasadami i zasadami. Ważnym aspektem jest edukacja naszych dostawców i klientów w zakresie naszych zasad zgodności.

Zgodność jest wspólnym zadaniem

Zgodność działa tylko wtedy, gdy wszyscy wnoszą swój wkład. We Franke zapewniamy naszym pracownikom różne kanały zgłaszania, aby informowali nas o potencjalnych naruszeniach zasad. Dzięki linii ds. uczciwości SpeakUp@Franke zapewniamy naszym pracownikom bezpieczny i, w razie potrzeby, anonimowy sposób zgłaszania poważnych problemów związanych ze zgodnością. Ten kanał komunikacji jest dostępny przez całą dobę iw wielu językach, online i telefonicznie.

O Franke

Jako pionierzy rozumiemy zmianę jako okazję do tworzenia nowych rzeczy i ciągłego doskonalenia. Poznaj firmę Franke

Dowiedz się więcej
kontakt
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

z nami
bezpośredni importer