Franke A1000 - nowy poziom przyjemności

Połączyliśmy naszą rozległą wiedzę, doświadczenie, ducha innowacji oraz pasję naszych inżynierów, aby stworzyć pionierski model Franke A1000. Został on zaprojektowany tak, aby dać każdemu jego własną, małą chwilę luksusu. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja ulubiona kawa, A1000 spełni Twoje życzenie. A1000 zapewnia kawę, która jest bardziej spersonalizowana niż kiedykolwiek wcześniej. Poznaj kolejny poziom rozkoszy.

Wyjątkowy - nawet w swojej różnorodności

A1000 produkuje nawet duże ilości napojów wszystkich odmian o niezmiennie wyjątkowej jakości, od wszelkiego rodzaju kaw smakowych i kuszących kreacji czekoladowych po kreatywne mieszane napoje kawowe i czekoladowe. Opcjonalna stacja smakowa do dodawania dodatkowego skrętu do napojów z maksymalnie sześcioma smakami jest idealna do owocowych napojów mlecznych i wszelkiego rodzaju indywidualnych kreacji.

A1000: wyjątkowy na pięć sposobów

A1000 to imponująca indywidualność z pięcioma mocnymi zaletami, z których każda jest wyjątkowa: Ciesz się jeszcze większą ilością gatunków kawy - aż 6 rodzajów | iQFlow™ | FoamMaster™ dla cudownej mlecznej pianki | CleanMaster dołączony w standardzie | Multimedialny ekran dotykowy

Zawsze i wszędzie: Twoja osobista kawa

Wejdź na nowy poziom luksusu, smakując kawy, jakiej jeszcze nie piłeś.

 • A1000 jest wyposażony w najnowocześniejsze innowacje, dzięki czemu każdy gość może cieszyć się swoją osobistą kawą, kiedy tylko chce i gdziekolwiek się znajduje.
 • Wyjątkowa inteligencja A1000 jest ukryta głęboko w jego wewnętrznym działaniu. Dzięki okazałemu wzornictwu, również jego wygląd robi niesamowite wrażenie.
 • Ekspres A1000 firmy Franke to doskonała odpowiedź na każde kawowe pragnienie, za każdym razem.

Zmień zasady gry z iQFlow™

Inteligentna technologia iQFlow™ zrewolucjonizowała tradycyjną koncepcję espresso. Zapewnij stałe ciśnienie przez cały czas ekstrakcji ziaren i wydobądź z nich maksimum smaku i aromatu.

 • Uzyskaj więcej smaku z ziaren
 • Zdefiniuj swoje indywidualne profile smakowe
 • Zapewnij idealną konsystencję kawy w każdej filiżance, każdego dnia i we wszystkich swoich lokalizacjach

FoamMaster™: wymarzona jakość mlecznej pianki

Montowany w standardzie FoamMaster™ gwarantuje zawsze idealną mleczną piankę, która zachwyci każdego.

 • Bezkonkurencyjna jakość pianki mlecznej: można zmieniać jej konsystencję oraz tworzyć artystyczne kreacje.
 • Wyjątkowa konsystencja: nawet przy częstym użytkowaniu.
 • Najróżniejsze warianty:kombinacje napojów z gorącą lub zimną mleczną pianką mleczną bądź z gorącym lub zimnym mlekiem.
 • Dwa rodzaje mleka, dwa równoległe obiegi chłodnicze: idealne rozwiązanie dla różnych rodzajów mleka.

Moduł kawy mrożonej: zwiększ wybór i możliwości

Nowy moduł poszerza ofertę wysokiej jakości napojów oferowanych sezonowo o niesamowicie orzeźwiającą, świeżo parzoną kawę mrożoną. Podawana samodzielnie lub w połączeniu z mlekiem, mleczną pianką bądź syropami, z pewnością zachwyci Państwa klientów i spowoduje, że chętniej będą wracać.

 • Różnorodność napojów najwyższej jakości: Kawa jest parzona na gorąco i aktywnie schładzana po procesie parzenia, zanim spłynie do filiżanki.
 • Modułowość i elastyczność: Moduł kawy mrożonej (IC) jest dostępny jako opcja dla ekspresów do kawy A600-A1000. Moduł kawy mrożonej (IC) nie może zostać zamontowany w późniejszym czasie.
 • Najwyższy poziom higieny i w pełni automatyczne czyszczenie: Moduł kawy mrożonej (IC) jest automatycznie czyszczony w ramach standardowego procesu czyszczenia ekspresu do kawy.

Interfejs użytkownika z dużym ekranem

Interfejs multimedialny oferuje niemal nieograniczone możliwości, w tym najwyższej jakości wideo z doskonałym dźwiękiem.

 • Oczaruj gości: samoobsługa z atrakcyjnym menu napojów, w tym wybór wielkości filiżanki i smaku.
 • Zwiększ wydajność obsługi wprowadzaj duże zamówienia w jednym kroku, unikając błędów i maksymalnie wykorzystując możliwości urządzenia
 • Informuj Twoich klientów: umieść informacje o wartościach odżywczych i alergenach dla każdego napoju.
 • Generuj dodatkową sprzedaż: menu napojów można łatwo skonfigurować w sposób odpowiadający Twoim indywidualnym preferencjom, wraz z przekonującymi reklamami video.

Telemetria Franke - przejmij kontrolę nad swoją kawą

Podnieś jakość kawy. Zwiększ zyski i komfort użytkowania. Połącz swoją flotę z Telemetrią Franke i przejmij kontrolę nad swoim biznesem kawowym.

Szwajcarska niezawodność

Franke A1000 to szwajcarski produkt, gwarantujący najwyższą jakość, niezawodność, wydajność i trwałość, tak abyś w pełni mógł korzystać ze swojej inwestycji.

 • Znakomite jednostki zaparzające: opatentowane jednostki zaparzające z sitkiem 43 mm i 50 mm oraz filtrem igłowym. Można je szybko i łatwo zdjąć od przodu bez użycia narzędzi.
 • Precyzyjne mielenie: Możliwość zastosowania do trzech młynków. Zbiornik na kawę ziarnistą jest łatwo dostępny dzięki centralnemu mechanizmowi odblokowującemu z przodu urządzenia - bez użycia jakichkolwiek narzędzi!
 • Trzy bojlery: Oddzielne bojlery na gorącą wodę, przygotowanie kawy i parę, gwarantują maksymalną wydajność.

CleanMaster: w pełni automatyczny system czyszczenia

W pełni automatyczny system czyszczenia CleanMaster jest standardowo montowany w modułach chłodzenia mleka A1000, aby zapewnić nieustanne spełnianie najsurowszych norm higieny.

 • Potwierdzona niezawodność: prostsze, szybsze, w pełni automatyczne czyszczenie dla wzorowej higieny.
 • Higieniczny, praktyczny system modułów chłodzenia mleka:Opatentowany system dla maksymalnie dwóch rodzajów, z dwoma równoległymi obiegami chłodniczymi.
 • Wydajny proces czyszczenia: w pełni automatyczny proces dzięki zintegrowanemu wkładowi czyszczącemu dla maksymalnej wygody i oszczędności czasu - bezpieczne i praktyczne rozwiązanie.

Większa elastyczność

A1000 oferuje jeszcze więcej opcji dla Twojej indywidualnej konfiguracji. Trzeci młynek do kawy dla Twojej specjalnej mieszanki ziaren? A może stacja syropów lub podgrzewacz filiżanek? Konfiguracje możesz zmieniać stopniowo

Specyfikacja techniczna

Pobierz broszurę informacyjną
Informacje o produkcie
Model A1000 FM CM
380–415 V 3LNPE
50/60 Hz 6,7–7,9 kW (16 A)
220–240 V 1LNPE
50/60 Hz 2,6–3 kW (16 A)
220–240 V 1LNPE
50/60 Hz 4,4–5,2 kW (30 A)
220–240 V 3LPE
50/60 Hz 5,6–7,9 kW (30 A)
200–220 V 2LPE
60 Hz 4,5–5,3 kW (30 A)
200–220 V 2LPE
50/60 Hz 4,5–5,3 kW (30 A)
200–220 V 3LPE
50/60 Hz 6,8–8,1 kW (30 A)
380 V 3LNPE
50/60 Hz 6,7 kW (16 A)
Wysokość
750.00 mm
Szerokość
340.00 mm
Głębokość
600.00 mm
Waga (pustego urządzenia)
około 58 kg
Stałe przyłącze wody
Wąż metalowy z nakrętką łączącą G3 / 8 ”, L = 1500 mm
Sieć wodociągowa
Jeśli to możliwe po stronie instalacji: nieuzdatniona woda o jakości wody pitnej (nie podłączać do domowej stacji uzdatniania wody)
Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak działa A1000

Wypełnij poniższy formularz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  Wyślij
  Akcesoria Franke

  Zastosuj najbardziej praktyczne rozwiązania.

  poznaj nasze produkty
  Środki czyszczące

  Zapewnij prawidłowe działanie ekspresu.

  poznaj nasze produkty
  Telemetria

  Sprawdź jakie to proste

  poznaj szczegóły
  Serwis Kontakt
  jesteśmy partnerem