Nieograniczone możliwości Franke A800 - obsługa na najwyższym poziomie

Kultura kawy to sposób na życie. Nigdy wcześniej nie mieliśmy tak dużej różnorodności opcji, aby cieszyć się swoim własnym, unikalnym napojem kawowym. Istnieją niezliczone sposoby na odkrywanie na nowo kawy. Właśnie dlatego powstał ekspres A800. Może on udoskonalić każdy napój, jakiego tylko zapragniesz. Ale A800 to nie tylko to - jego zdolność do zapewnienia bezkompromisowej wydajności jest również częścią pakietu.

Mistrz różnorodności

FoamMaster ™ można łączyć z A600 i jest on kluczem do praktycznie nieograniczonej gamy aromatycznych specjałów kawowych i napojów mlecznych, od idealnej latte macchiato po klasyczne espresso, orzeźwiający truskawkowy napój mleczny i wiele więcej.

Niezrównana wydajność

Dzięki systemowi potrójnego kotła i intuicyjnej obsłudze, A800 został zaprojektowany do szybkiej realizacji dużych zamówień. W rękach kreatywnego operatora zapewnia najwyższą wydajność i może spełnić każde życzenie dotyczące napojów dzięki zintegrowanej technologii FoamMaster™, dozownikowi czekolady, maksymalnie trzem młynkom do kawy oraz opcjonalnej stacji syropów.

Mistrz wydajności

W pełni automatyczny ekspres do kawy A800 został zaprojektowany tak, aby dostarczać najwyższej jakości napoje w dużych ilościach i w bardzo krótkim czasie. Potrzebujesz zaparzyć doskonałe espresso, spienić mleko i przygotować gorącą herbatę w tym samym czasie? Profesjonalny system trzech bojlerów z łatwością sobie z tym poradzi. Ekspres do kawy A800 ze spieniaczem mleka zręcznie poradzi sobie nawet z wieloma zamówieniami.

Zmień zasady gry z iQFlow™

Do tej pory profesjonaliści polegali głównie na drobnoziarnistym mieleniu, aby kontrolować jakość ekstrakcji. Dzięki iQFlow ™ opracowaliśmy inteligentną technologię, która zapewnia dostęp do zupełnie nowego poziomu ekstrakcji smaku i konsystencji produktu.

 • Uzyskaj więcej smaku z ziaren
 • Zdefiniuj swoje indywidualne profile smakowe
 • Zapewnij idealną konsystencję napoju w każdej filiżance, każdego dnia, w każdym miejscu

FoamMaster™: wymarzona jakość mlecznej pianki

Montowany w standardzie FoamMaster™ gwarantuje za każdym razem idealną mleczną piankę, która zachwyci każdego.

 • Bezkonkurencyjna jakość pianki mlecznej: można zmieniać jej konsystencję oraz tworzyć artystyczne kreacje.
 • Wyjątkowa konsystencja: nawet przy częstym użytkowaniu.
 • Najróżniejsze warianty: kombinacje napojów z gorącą lub zimną mleczną pianką mleczną bądź z gorącym lub zimnym mlekiem.
 • Dwa rodzaje mleka, dwa równoległe obiegi chłodnicze: idealne rozwiązanie dla różnych rodzajów mleka.

Moduł kawy mrożonej: zwiększ wybór i możliwości

Nowy moduł poszerza ofertę wysokiej jakości napojów oferowanych sezonowo o niesamowicie orzeźwiającą, świeżo parzoną kawę mrożoną. Podawana samodzielnie lub w połączeniu z mlekiem, mleczną pianką bądź syropami, z pewnością zachwyci Państwa klientów i spowoduje, że chętniej będą wracać.

 • Różnorodność napojów najwyższej jakości: Kawa jest parzona na gorąco i aktywnie schładzana po procesie parzenia, zanim spłynie do filiżanki.
 • Modułowość i elastyczność: Moduł kawy mrożonej (IC) jest dostępny jako opcja dla ekspresów do kawy A600-A1000. Moduł kawy mrożonej (IC) nie może zostać zamontowany w późniejszym czasie.
 • Najwyższy poziom higieny i w pełni automatyczne czyszczenie: Moduł kawy mrożonej (IC) jest automatycznie czyszczony w ramach standardowego procesu czyszczenia ekspresu do kawy.

EasyClean: automatyczny system czyszczenia

Automatyczny system czyszczenia EasyClean jest dołączony w standardzie, aby zapewnić ciągłe przestrzeganie najsurowszych standardów higieny HACCP.

 • Naukowo potwierdzona czystość: prostsze, szybsze, w pełni automatyczne czyszczenie dla wzorowej higieny
 • Wydajny proces czyszczenia: automatyczny proces z ręcznym dodawaniem płynu czyszczącego dla maksymalnej wygody - bezpieczny i praktyczny

Telemetria Franke - przejmij kontrolę nad swoją kawą

Podnieś jakość kawy. Zwiększ zyski i komfort użytkowania. Połącz swoją flotę z Telemetrią Franke i przejmij kontrolę nad swoim biznesem kawowym.

Kompatybilny z każdą opcją chłodzenia

Niezależnie od tego, czy masz już lodówkę na mleko, czy zdecydujesz się na 12-litrową lodówkę, A800 zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Bez względu na konfigurację, jakość pianki pozostanie wyjątkowa.

Większa elastyczność

A800 oferuje jeszcze więcej opcji dla Twojej indywidualnej konfiguracji. Trzeci młynek do kawy dla Twojej specjalnej mieszanki ziaren? A może stacja syropów lub podgrzewacz filiżanek? Konfiguracje możesz zmieniać etapowo.

Nowy wyświetlacz

Nowy 10,4-calowy ekran dotykowy w A800 zachęca do łatwego wyboru pożądanego napoju. Rozkoszuj się atrakcyjnie prezentowanymi napojami w wyższej niż kiedykolwiek rozdzielczości i zakochaj się w intuicyjnej nawigacji menu.

Specyfikacja techniczna

Pobierz broszurę informacyjną
Informacje o produkcie
Model A800
220–240 V 1LNPE
50/60 Hz 2.6–3.0 kW (16 A)
Model A800 FM EC
380–415 V 3LNPE
50/60 Hz 6.7–7.9 kW (16 A)
220–240 V 1LNPE
50/60 Hz 4.4–5.2 kW (30 A
220–240 V 3LPE
50/60 Hz 5.6–7.9 kW (30 A)
200–220 V 2LPE
60 Hz 4.5–5.3 kW (30 A)
200–220 V 2LPE
50/60 Hz 4.5–5.3 kW (30 A)
200–220 V 3LPE
50/60 Hz 6.8–8.1 kW (30 A)
380 V 3LNPE
50/60 Hz 6.7 kW (16 A)
Wysokość
750.00 mm
Szerokość
340.00 mm
Głębokość
600.00 mm
Waga (pustego urządzenia)
około 58 kg
Stałe przyłącze wody
Wąż metalowy z nakrętką łączącą G3 / 8 ”, L = 1500 mm
Sieć wodociągowa
Jeśli to możliwe po stronie instalacji: nieuzdatniona woda o jakości wody pitnej (nie podłączać do domowej stacji uzdatniania wody)
Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak działa A800

Wypełnij poniższy formularz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  Wyślij
  Akcesoria Franke

  Zastosuj najbardziej praktyczne rozwiązania.

  poznaj nasze produkty
  Środki czyszczące

  Zapewnij prawidłowe działanie ekspresu.

  poznaj nasze produkty
  Telemetria

  Sprawdź jakie to proste

  poznaj szczegóły
  Serwis Kontakt
  jesteśmy partnerem