Zajmujemy się tworzeniem
wspaniałych doznań
związanych z kawą.

Dzięki naszej niezrównanej wiedzy i doświadczeniu w branży kawowej możemy pomóc Ci zapewnić doskonałą jakość kawy, jednocześnie rozwiązując wszelkie wyzwania stojące na drodze Twojej branży, bez względu na skalę Twoich ambicji.

Chodzi o chwilę. Pomożemy Ci uczynić to cudownym.

Ekspresy Franke

Sprawdź nasze innowacyjne rozwiązania.

poznaj nasze produkty

Co możemy zrobić dla twojego biznesu?

Restauracje

Zapewnij swoim klientom wrażenia kawowe, których oczekują od najlepszych restauracji. Nasze niezawodne rozwiązania do kawy sprawią, że spełnisz wszystkie wymagania, a Twój personel z łatwością poda kawę o najwyższych standardach.

Dowiedz się więcej

Hotele

Zapewnij swoim gościom najlepszej jakości kawę niezależnie, czy wypiją ją w pokoju hotelowym, czy na terenie restauracyjnym. Twoja kawa będzie smakować wyśmienicie w każdym miejscu, spełniając nie tylko walory smakowe, ale i dostarczając energii na wszelkie wyzwania dnia.

Dowiedz się więcej

Sklepy

Stwórz bazę lojalnych klientów, oferując specjalną kawę na wynos, która przekracza oczekiwania. Niezależnie od tego, czy klient złoży zamówienie, czy skorzysta z opcji samoobsługi, nasze rozwiązania kawowe zapewniają, że zawsze otrzymają idealną filiżankę.

Dowiedz się więcej

Pokaż wszystkie
segmenty biznesowe

Dowiedz się więcej
Akcesoria Franke

Zastosuj najbardziej praktyczne rozwiązania.

poznaj nasze produkty
Środki czyszczące

Zapewnij prawidłowe działanie ekspresu.

poznaj nasze produkty
Telemetria

Sprawdź jakie to proste

poznaj szczegóły
Poznajmy się. Najlepiej przy filiżance najlepszej kawy.

Słowo, które najlepiej nas opisuje to kompleksowość. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepszej jakości sprzęt i kawę oraz pełną obsługę serwisową. Nie musisz szukać w wielu miejscach. Dostarczymy Twojej firmie wszystko, czego potrzebuje, aby Twoi klienci pili u Ciebie zawsze kawę najwyższej jakości i smakiem, który sprawi, że do Ciebie wrócą.

Poznaj nas bliżej

Zapraszamy do poznania naszych wyjątkowych produktów.

poznaj nasze produkty
Serwis Kontakt
jesteśmy partnerem