Innowacje
Mleczna pianka

Mleczna pianka

Odkryj komercyjne ekspresy do kawy Franke z technologią spieniania mleka i schładzaczami mleka do automatycznego przygotowywania specjalnych ciepłych i zimnych napojów.

kawa z pianką z ekspresu Franke

Systemy mleczne i pianka jakości baristy

Rozpieszczaj swoich klientów codziennymi chwilami przyjemności z luksusowej pianki, którą pokochają i będą oczekiwać od Twojej oferty kawowej. Zachwyć ich zmysły mleczną pianką o jakości baristy, która za każdym razem przekracza ich oczekiwania. Nasz system spieniania mleka FoamMaster™ tworzy jedwabistą pianę o apetycznej konsystencji w każdej temperaturze, tak jak zrobiłby to barista.

lodówka na mleko w ekspresie do kawy

System świeżego mleka

Zachowaj świeżość i stałą niską temperaturę mleka dzięki naszym chłodziarkom, w których możesz przechowywać różne rodzaje mleka lub jego zamienniki. Nasze maszyny pozwalają stworzyć idealną lekką mleczną piankę lub ciepłe mleko do modnych kawowych kreacji. W połączeniu z naszym w pełni automatycznym systemem przygotowywania mleka FoamMaster™ masz nieograniczone i programowalne możliwości wyboru konsystencji pianki – na gorąco lub na zimno – aby stworzyć idealny napój, który zaspokoi gusta każdego klienta.

ekspres Franke

Indywidualna technologia mleka

Podaruj każdemu klientowi idealny moment na napój z najlepszym mlekiem i kawą. Dzięki technologii podwójnego mleka Franke Indivi możesz oferować znacznie więcej wariantów napojów, w tym obecne rosnące trendy w kierunku mleka bez laktozy i diet wegańskich. Zwiększ satysfakcję swoich klientów, zdobądź ich zaufanie i zwiększ swoje zyski dzięki naszej wyjątkowej innowacji. Więcej o technologii Franke IndividualMilk: Działa dla różnych alternatyw mleka – gwarantowana jakość i niezawodność. Brak zanieczyszczeń krzyżowych – każdy wybór mleka jest przygotowywany oddzielnie, od pojemników, zaworów i przewodów, urządzeń do przetwarzania na ciepło/zimno, po dziobki. Rozszerzona oferta napojów – dowolny wybór mleka do każdego rodzaju napoju kawowego. Dostosowane profile tekstury i konsystencji pianki mlecznej – prawdziwa, wysokiej jakości pianka do każdego napoju z dowolnym rodzajem mleka dzięki technologii Franke FoamMaster TM .

mleczna pianka i kawa z ekspresu Franke

Mleko w proszku

Używanie mleka w proszku to świetna alternatywa dla świeżego mleka w ekspresach do kawy, przy jednoczesnym tworzeniu wysokiej jakości napojów, którymi cieszą się Twoi klienci. Ekspresy do kawy typu „od ziaren do filiżanki”, wykorzystujące mleko w proszku, są proste w obsłudze, nie wymagają konserwacji i działają szybko. Są również łatwe w czyszczeniu, ponieważ cykle czyszczenia po prostu przepływają przez rury, zapewniając, że żadne składniki nie pozostaną, co przyspiesza i upraszcza konserwację i higienę maszyn.

następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer