Innowacje
Rozwiązania cyfrowe

Telemetria Franke przenosi Twój biznes na wyższy poziom

Bezstresowa integracja zapewnia dane w czasie rzeczywistym, które zapewniają przejrzystość operacyjną i handlową, poprawiają wydajność napojów, zabezpieczają jakość w filiżankach i poprawiają wrażenia klientów. Idealny dla dużych flot, łączymy Cię w wielu lokalizacjach i regionach, aby zapewnić Ci kontrolę nad wszystkimi danymi w jednym centralnym miejscu.

Przejmij kontrolę nad swoim biznesem kawowym z rozwiązaniami cyfrowymi Franke i uwolnij swój potencjał. Nasza wiedza to idealne połączenie technologii i ludzkiego podejścia, które pomoże Ci odnieść sukces i stworzyć niezapomniane chwile dla Twoich klientów.

Prowadź swój biznes z pomocą telemetrii Franke

Monitoruj swoją flotę

Kompleksowe rozwiązanie z pulpitami nawigacyjnymi i/lub punktami integracji API do monitorowania i zarządzania wydajnością handlową i operacyjną Twojej floty.

Zarządzaj menu centralnie

Kontroluj zdalnie swoją flotę ekspresów do kawy, aby zmieniać menu napojów i przepisy oraz uruchamiać promocje za naciśnięciem jednego przycisku.

Śledź wyniki sprzedaży

Monitoruj w czasie rzeczywistym sprzedaż napojów i promocje programów kawowych, aby uzyskać jasny obraz swojej firmy we wszystkich punktach sprzedażowych.

Bezdotykowe zamawianie przez Franke

Bezdotykowe rozwiązanie do zamawiania sprawia, że bezkontaktowa samoobsługa jest łatwa i higieniczna – dostępna we wszystkich mobilnych systemach operacyjnych bez konieczności posiadania aplikacji.

Stała jakość

Popraw reputację swojej marki i zapewnij spójność całej floty ekspresów do kawy. Rozwiązania cyfrowe Franke zapewniają wgląd w informacje, takie jak czas ekstrakcji, w celu utrzymania wysokiego poziomu jakości w filiżance i tworzenia zapadających w pamięć napojów. Pozwala szybko reagować, dzięki czemu maszyny są zawsze czyste i działają optymalnie, a składniki pozostają świeże i w pełni zaopatrzone. Możesz nawet zdalnie aktualizować sezonowe napoje lub zmiany w menu.

Dowiedz się więcej

Utrzymaj przepływ kawy dzięki usługom cyfrowym Franke

Ciesz się bezproblemową obsługą ekspresu i zwiększ satysfakcję swoich klientów z każdej serwowanej kawy. Nasi technicy serwisowi CoffeeON mają pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia, co zmniejsza potrzebę wzywania pomocy. Dzięki zdalnym kontrolom stanu i aktualizacjom oprogramowania można uniknąć niepotrzebnych interwencji na miejscu.

Mówiąc w twoim języku, rozpowszechniając swoje przesłanie

Zaangażuj klienta w pełną uwagę podczas dozowania napoju za pomocą naszych dużych i innowacyjnych ekranów do ekspresów do kawy. Cyfrowe oznakowanie Franke zapewnia wyjątkową okazję, aby zamienić przerwę na kawę w wartościową interakcję. Promuj produkt z wyższą marżą, inną pozycję w swoim sklepie lub po prostu podziel się częścią misji i przekazu swojej firmy. Za pomocą dwóch kliknięć możesz łatwo i zdalnie zaktualizować ekrany w całej flocie. Twoje ekspresy do kawy stają się narzędziem komunikacyjnym do rozpowszechniania wiadomości o marce, przekazywania ważnych informacji dla użytkowników, a nawet informowania i angażowania pracowników w środowisku biurowym.

następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer