Innowacje
Stała jakość

Stała jakość

Daj z siebie wszystko podczas każdej interakcji z klientem, korzystając z niezawodnych rozwiązań Franke w zakresie kawy.

ziarna kawy

Wydobądź jak najwięcej z każdej pieczeni

Konsystencja jest kluczowa – zwłaszcza w przypadku kawy. Zaspokój swoich lojalnych klientów i zdobądź nowych dzięki naszym profesjonalnym ekspresom do kawy, które zapewniają wysoką jakość w każdej filiżance. Nasza technologia iQFlow™ rewolucjonizuje przygotowywanie kawy dzięki kontroli ekstrakcji w czasie rzeczywistym dla indywidualnych profili smakowych zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów.

wyświetlacz w ekspresie Franke

Głębokie czyszczenie za naciśnięciem jednego przycisku

Konsekwentnie wysokiej jakości kawa zależy nie tylko od ziaren. Wyjątkowe standardy higieny w Twoich maszynach są niezbędne do dostarczania wysokiej jakości filiżanek po filiżankach. Nasze technologie automatycznego czyszczenia, CleanMaster i EasyClean, oraz gama produktów czyszczących ułatwiają konserwację maszyn, dzięki czemu możesz poświęcić więcej czasu swoim klientom.

pracownik kawiarni

Cyfrowe zarządzanie flotą

Franke Digital Services pomaga zapewnić stałą jakość w filiżankach poprzez wygodne monitorowanie lokalizacji, maszyn i napojów. Otrzymasz powiadomienie o wszelkich odchyleniach, dzięki czemu możesz szybko rozwiązać każdy problem, gdy się pojawi – co oznacza mniej przestojów maszyn i floty oraz więcej niezapomnianych chwil przy kawie.

następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer