Telemetria Franke - nowoczesność w najlepszym wydaniu

Podnieś jakość kawy. Zwiększ zyski. Zrób wrażenie. Połącz swoją flotę z Telemetrią Franke i przejmij kontrolę nad swoim biznesem kawowym.

Uwolnij swój potencjał

ZAWSZE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jakość kawy w filiżance jest zapewniana dzięki regularnemu czyszczeniu, równomiernej ekstrakcji i świeżym ziarnom. To wszystko możesz zdalnie monitorować we wszystkich lokalizacjach i urządzeniach. Każde odchylenie od normy powoduje uruchomienie alarmu, co pozwala na natychmiastową interwencję. Profesjonalny serwis, częsta konserwacja i wymiana filtrów wody oznacza krótsze czasy przestoju floty urządzeń. Twoi klienci otrzymają za każdym razem ich pyszną, ulubioną kawę, a Twoja marka zyska uznanie.

WIĘKSZE ZYSKI

Nasza Telemetria daje jasny obraz oferowanych napojów, promocji i ich lokalizacji. Sprawdź w czasie rzeczywistym jak radzi sobie Twoja maszyna. Zarządzaj grafikami promocyjnymi, menu napojów i specjałami sezonowymi. Upewnij się, że automaty zarabiają pieniądze w najbardziej popularnych okresach, planując czas pracy personelu i czyszczenia oraz utrzymując odpowiedni poziom zasobów, takich jak mleko. W skrócie - zwiększaj liczbę klientów, przepustowość i zyski.

WYELIMINUJ CZASY PRZESTOJU

Utrzymuj płynność pracy dzięki zdalnemu monitorowaniu stanu urządzenia. Wirtualne wsparcie i zarządzanie ofertą produktów, konfiguracją i oprogramowaniem dla całej floty minimalizuje niepotrzebne interwencje na miejscu. Dzięki kontrolowaniu koniecznych napraw i wymaganych części zamiennych, możemy szybko interweniować, co skutkuje zmniejszoną potrzebą wzywania serwisu w przyszłości.

INFORMUJ I SPRZEDAWAJ WIĘCEJ

Podczas oczekiwania na wydanie napoju, Twój klient skupia całą swoją uwagę na ekranie ekspresu do kawy. Dzięki cyfrowemu wyświetlaniu możesz wykorzystać ten cenny czas na promocję produktu o wyższej marży lub innego towaru w Twoim sklepie. Aktualizuj swoje promocje i komunikaty tak często, jak tylko chcesz: dzięki zdalnemu zarządzaniu wystarczą dwa kliknięcia, aby załadować treść i opublikować ją na całą flotę. Twoje automaty do kawy będą skutecznie przekazywać komunikaty wspierające Twoją markę (zrównoważony rozwój, pochodzenie składników, itp.) lub ważne informacje dla konsumenta (płatność w kasie, środki bezpieczeństwa), a nawet informować bądź angażować pracowników Twojego biura.

Twój kompletny pakiet

Monitoring

Uzyskaj jasny obraz swojej floty ekspresów do kawy z kluczowymi informacjami na temat wyników handlowych i operacyjnych w takich obszarach, jak sprzedaż napojów, promocje programów kawowych, stan zdrowia, dyscyplina sprzątania i poziomy zapasów.

Zarządzanie

Steruj zdalnie flotą swoich ekspresów do kawy i działaj szybciej i taniej. Dzięki dwukierunkowej telemetrii będziesz mieć możliwość zmiany przepisów na napoje i prowadzenia promocji bez konieczności odwiedzania witryny. Wygodne aktualizacje oprogramowania i konfiguracji można również wdrażać zdalnie.

Cyfrowe powiadomienia

Wykorzystaj moment uwagi Twojego klienta na przekaz informacji promocyjnych, np. nowego produktu lub obniżki cenowej w Twoim punkcie. Przekaż informacje o zmieniających się godzinach otwarcia, Twoich działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju lub zakomunikuj ważną wiadomość pracownikom Twojego biura.

Zamówienia bezdotykowe

Dzięki nowemu rozwiązaniu Franke z zakresu bezdotykowego zamawiania, samoobsługa jest dziecinnie prosta: wyświetlacz urządzenia ukazuje się bezpośrednio na telefonie komórkowym Twojego klienta. Zamawianie kawy staje się szybkie i bardzo higieniczne. System bezdotykowego zamawiania jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym, bez konieczności pobierania lub instalowania aplikacji.

Przyszłość jest dziś

Klient jest najważniejszy

Telemetria Franke jest dostosowana do konkretnych potrzeb klienta. Kluczowe informacje i dwukierunkowa telemetria są zawsze w zasięgu ręki. Mogą Państwo wybierać pomiędzy naszymi przyjaznymi dla użytkownika interfejsami lub wprowadzać dane za pośrednictwem chmury.

Zainwestuj w Twoją przyszłość

W firmie CoffeeON jesteśmy zaangażowani w ciągły rozwój Telemetrii Franke w oparciu o zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki naszej skalowalnej i otwartej architekturze, jesteśmy w stanie tworzyć trwałą wartość dla Państwa i Państwa klientów, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Serwis Kontakt
jesteśmy partnerem