Nasze możliwości
Szkolenia

Szkolenia

Krok po kroku do przodu dzięki większej wiedzy na temat kawy

Nasz specjalistyczny serwis

pyszna kawa z FRANKE

Kultura picia kawy ewoluuje na całym świecie. Aby sprostać tym wymaganiom i pozostać na czele w swoim konkurencyjnym środowisku, nasi partnerzy i klienci muszą codziennie zapewniać najlepszą jakość. Najlepsza strategia to dostosowywanie swojej oferty do konkretnych odbiorców i stała poprawa jakości obsługi klienta. Można to osiągnąć dzięki zgłębianiu wiedzy na temat kawy. Dlatego z myślą o naszych partnerach organizujemy dla nich szkolenia, które pomogą zgłębić wiedzę o kawie.

Korzyści dla naszych klientów

Jeśli chodzi o nasze maszyny, nieustannie dążymy do doskonałości. Optymalizacja wydajności ekstrakcji, dostosowanie aromatu i profili smakowych, aby dostarczać kawę, która przekracza oczekiwania. Ale nie chcemy tylko, abyś uwierzył nam na słowo, chcemy, abyś sam spróbował. Nasi eksperci od kawy współpracują z Tobą, aby zapewnić analizę sensoryczną i testy analityczne, abyś mógł idealnie dopasować paloną kawę do typu swojego ekspresu. Stwórzmy idealną filiżankę kawy dla Ciebie i Twoich klientów.

Powiązane tematy

Na początek...

Naszą kawową podróż rozpoczniemy od owoców kawowca zbieranych na plantacji, przez zielone ziarno, metody jego obróbki, sposoby prażenia, aż po finalny napar w filiżance.

Następnie...

Gdy masz tę wiedzę, wiesz jakie ziarna kawy wybrać do swojego urządzenia, jak prawidłowo powinien być skonfigurowany młynek i ekspres oraz jak każdego dnia zaoferować najwyższej jakości kawę dla Twoich klientów i pracowników.

Wiedza jest dobrym sprzedawcą

Twoja wiedza zainteresuje klientów. Będą pod wrażeniem, że dobierasz sposób parzenia do ich preferencji. I wrócą po więcej - kawy i wiedzy.

Lubimy ludzi z pasją

Klient, który zauważy, że to nie tylko wiedza i doświadczenie, ale również pasja, docenią to i będą Cię polecać. Sprzedasz im dobrą energię. W filiżance kawy i we własnym podejściu do klienta.

kontakt
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

z nami
bezpośredni importer