To wszystko kwestia chwili. Uczyńmy ją wyjątkową.

Chodzi o moment, w którym tworzysz niesamowite doznania kawowe swoim nowym i powracającym klientom. Wraz z CoffeeON możesz oferować niezmiennie wysoką jakość w każdej serwowanej filiżance kawy oraz szybko i łatwo nauczyć swoich pracowników korzystać z nowego ekspresu Franke. Jesteśmy lojalnym partnerem, na którym możesz zawsze polegać. Dzięki nam zbudujesz silną markę, zwiększysz zyski i stworzysz przyjazne miejsce, do którego każdy z chęcią będzie powracał.

Smak i jakość

Z iQFlow™ zapewniającym kontrolę ekstrakcji w czasie rzeczywistym, możesz zdefiniować swoje indywidualne profile smakowe i zaoferować swoim klientom najwyższy standard kawy każdej filiżance.

Partner, na którym możesz zawsze polegać

Począwszy od naszych szwajcarskich ekspresów zapewniających niezmiennie wysokiej jakości kawę, aż po kompleksową obsługę klienta - wszystko w naszych rozwiązaniach zostało zaprojektowane z myślą o niezawodności.

Wieloletnie doświadczenie w branży kawowej

Nie chodzi tylko o posiadanie odpowiedniego ekspresu do kawy. Chodzi również o posiadanie fachowej wiedzy. Dlatego też, dzięki naszym seminariom kawowym i warsztatom sensorycznym, oferujemy naszym klientom i partnerom doskonałą okazję do zgłębienia tajników tej branży, zwiększających wiedzę na temat kawy, a tym samym podnosząc sprzedaż.

Serwis Kontakt
jesteśmy partnerem