We Proudly Serve Starbucks®
Coffee Programme

Ekspresy samoobsługowe z kawą Starbucks w hotelu, pensjonacie.

Wchodząc do hotelu, pragniemy od razu poczuć się jak w domu, a niekiedy nawet lepiej. Dlatego właściciele obiektów noclegowych nieustannie poszukują nowych sposobów, aby zaskakiwać i uszczęśliwiać swoich gości. W świecie, gdzie aromatyczna kawa stała się nieodłącznym elementem poranków i chwil relaksu, ekspresy samoobsługowe Starbucks stają się nie lada atrakcją, która wyróżni hotel czy pensjonat na tle konkurencji.

 

Jak działają ekspresy samoobsługowe z kawą Starbucks?

Starbucks to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych sieci kawiarni w Polsce. Warto wiedzieć, że można cieszyć się napojami z niej tylko „na mieście”, ale także w zaciszu hotelu. Ekspresy samoobsługowe z kawą Starbucks są bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Klient musi tylko wybrać spośród najpopularniejszych gorących i mrożonych napojów kawowych (co nie zawsze jest łatwe, bo oferta jest naprawdę atrakcyjna!) i podstawić kubek, a automat wykona za niego resztę pracy. Urządzenie przyjmuje płatności bezgotówkowe, jak i może wydawać kawę bezpłatnie.

Co ważne, ekspresy samoobsługowe są nie tylko łatwe w obsłudze, ale i instalacji. Mogą być to urządzenia nablatowe lub wolnostojące, dzięki czemu z powodzeniem można dopasować je do różnych przestrzeni. Gdzie więc je zamontować, aby były najbardziej dostępne i wygodne dla gości?

 

Gdzie umieścić ekspresy z kawą Starbucks w obiekcie noclegowym?

Zastanawiając się, gdzie zamontować ekspres samoobsługowy z kawą Starbucks w hotelu czy pensjonacie, warto wziąć pod uwagę takie czynniki, jak:

  • układ przestrzenny obiektu, preferencje gości,
  • ich ruch,
  • dostępność miejsca, wody i prądu.

 

Jednym z częściej wybieranych miejsc jest recepcja — gości przebywają tu często, dlatego to dobry pomysł, aby zachęcić ich do skorzystania z ekspresu. Dodatkowo widok ekskluzywnego automatu może być miłym powitaniem w hotelu. Kolejne miejsce, w którym goście często przebywają to lobby, więc również będzie to dobry wybór. Dobrze jest umieścić urządzenie w centralnej części pomieszczenia, aby był widoczny dla wszystkich. Jeśli hotel posiada strefę relaksu, z pewnością jest to dobre miejsce na ekspres samoobsługowy. Goście będą mogli się tam zrelaksować i wypić kawę w przyjemnej atmosferze. Ponadto automat z kawą może być umieszczony w restauracji, aby goście mogli przygotować sobie aromatyczną kawę do śniadania lub na wynos.

 

Jak ekspresy samoobsługowe z kawą Starbucks w hotelu, pensjonacie wpływają na doświadczenie gości z pobytu?

Ekspresy samoobsługowe z wysokiej jakości kawą stanowią dla wielu gości olbrzymią zaletę hoteli czy pensjonatów. Wynika to z faktu, że urządzenia są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu odwiedzający mogą w każdej chwili przygotować sobie kawę, aby się pobudzić lub dla smaku.

Warto ponownie wspomnieć, że urządzenia te są proste w obsłudze, dzięki czemu goście mogą bez problemu przygotować sobie kawę samodzielnie. w związku z tym sam proces przygotowania napoju jest dla nich przyjemnością. Co ważne ekspresy Starbucks oferują szeroki wybór kawy, od klasycznej czarnej po bardziej wyszukane napoje, dlatego każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Dla niektórych osób ekspresy Starbucks są symbolem wysokiej jakości i prestiżu, dzięki czemu mogą przyczynić się do poprawy ich zdania na temat obiektu, jego renomy. Ponadto goście, którzy mają dostęp do świeżej, aromatycznej kawy są bardziej zadowoleni z pobytu w hotelu, co może pozytywnie wpłynąć na ich opinie i rekomendacje.

Jak można zauważyć ekspresy samoobsługowe z kawą Starbucks to doskonały sposób na podniesienie standardu usług i zadowolenie gości w hotelach, co przekłada się nie tylko na korzyści dla odwiedzających, ale i właścicieli obiektów noclegowych — warto rozważyć to rozwiązanie!