We Proudly Serve Starbucks®
Coffee Programme

Kawa Starbucks® w Twoim miejscu pracy

Z duchem i atmosferą kawiarni Starbucks®, nasze rozwiązania Self-Serve stwarzają nowe możliwości relaksu i uzupełnienia energii. To również okazja do nawiązania kontaktu z kolegami, przyjaciółmi i sobą. Atrakcyjne stanowiska kawowe i elastyczne rozwiązania płatnicze zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do uniwersytetów, szpitali, hoteli, miejsc pracy i rozrywki. W naszej ofercie samoobsługowej znajdziesz zarówno moduły na ladę, jak i wolnostojące, do wyboru w wersji z płatnością bezgotówkową i samoobsługą.

Stworzony dla
Twoich potrzeb

Hotele

Zachwyć swoich gości.

Zapewnij gościom hotelowym najwyższej jakości kawę, podając codzienne ich ulubione napoje Starbucks® i kultowe napoje sezonowe za sprawą profesjonalnego i wygodnego ekspresu Franke. Dzięki rozwiązaniom samoobsługowym klasy premium w ramach programu We Proudly Serve Starbucks®, sprawisz, że w hotelowym lobby bądź w zaciszu swojego pokoju poczują się jak w kawiarni.

Rozrywka

Zwiększ zyski dla swojego biznesu.

Co czwarta kawa jest pita poza domem. Nie dziwi więc, że goście chętnie wracają tam, gdzie gorący napój smakuje mu najlepiej. Zaskocz ich i zapewnij dostęp do kultowych napojów Starbucks®. Nasze stanowiska kawowe wyposażone najlepszej jakości ekspresy Franke świetnie sprawdzą się w kawiarniach, parkach rozrywki czy obiektach sportowych.

Miejsce pracy

Udoskonal swoje miejsce pracy.

Zachwyć pracowników i gości kawą premium w miejscu pracy od piątej najbardziej podziwianej marki na świecie. Dostęp do kawy Starbucks® i kultowych napojów sezonowych sprawi, że pracownicy i goście będą chętniej pojawiać się w Twoim miejscu pracy, co przełoży się na ich większe zaangażowanie. To również idealne rozwiązanie do samodzielnej obsługi spotkań biznesowych.

Edukacja

Ulubione napoje Starbucks® na Twojej uczelni

Podaruj smak pysznej kawy z dala od domu i stwórz tętniący życiem kampus. Nie ma lepszego partnera do nauki niż ulubiony napój Starbucks®. Zachęć studentów i pracowników do odwiedzin kącika kawowego z ekspresem Franke, oferując ich ulubioną kawę oraz kultowe napoje sezonowe.

Szpitale

Kawa na każdą chwilę

Stwórz komfortowe środowisko dla swoich pacjentów, personelu i gości dzięki doskonałej jakości kawie Starbucks® i napojom sezonowym. Z ich pomocą zachęcisz do odwiedzin w szpitalnej kawiarni, zwiększysz zaangażowanie pracowników oraz poprawisz samopoczucie gości i pacjentów.

Wolnostojące rozwiązanie samoobsługowe Starbucks®

Zapewnij swoim konsumentom smak napojów Starbucks® dzięki samoobsługowemu rozwiązaniu We Proudly Serve Starbucks®. Z pomocą łatwego w obsłudze ekranu dotykowego, możesz oferować szeroki wybór ulubionych napojów przygotowanych z ziaren kawy Starbucks® i świeżego mleka, z wykorzystaniem najnowszej, przyjaznej dla użytkownika technologii espresso. Wolnostojące rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o planecie, przy użyciu drewna z certyfikatem FSC, w pełni nadającego się do recyklingu.

Kluczowe cechy

  • Meble inspirowane kawiarnią
  • Wysoka jakość i smak kaw doskonale znanych z kawiarni Starbucks®
  • Oszczędność czasu dzięki samoobsłudze
  • Płatności bezgotówkowe
  • Rozpoznawalność marki, która zwiększy Twoje zyski