Kontakt

Dane firmy

CoffeeOn Sp. z o.o.
Ul. Podwale 3 lok. 9
00-252 Warszawa
NIP 5252837131

telefon: +48 536 380 390 e-mail: kontakt@coffeeon.pl

Bądźmy w kontakcie!

Wiemy, że możesz mieć dużo pytań, dlatego zapraszamy do kontaktu. Możesz to zrobić poprzez rozmowę telefoniczną lub formularz kontaktowy.

Showroom Warszawa/Janki

CH HOMEPARK Janki
Plac Szwedzki 3
05-090 Janki

telefon: +48 536 380 390 e-mail: kontakt@coffeeon.pl Pokaż na mapie

Znakomity, łatwy w użyciu interfejs

W podwarszawskim Centrum Handlowym Homepark Janki wszyscy poszukujący kawowych inspiracji mogą zapoznać się z bogatą ofertą urządzeń naszej marki. Tutaj konsumenci mogą zasięgnąć merytorycznych porad jaki sprzęt będzie odpowiedni dla danego biznesu. Aby porozmawiać o sprzęcie do parzenia kawy, prosimy najpierw zadzwonić, aby mieć pewność, że przeszkolona w tej kwestii osoba będzie w tym terminie na miejscu.

Showroom Franke zlokalizowany jest w Jankach przy placu Szwedzkim 3. Jego przeszkloną witrynę łatwo jest zauważyć wjeżdżając na parking Centrum Handlowego Homepark od strony Alei Krakowskiej.

Elementy naszego showroomu zaprojektował znany i ceniony włoski artysta Carlo Colombo.

Showroom Żory

CoffeeON
ul. Boczna 6
44-240 Żory

telefon: +48 536 380 390 e-mail: kontakt@coffeeon.pl Pokaż na mapie

CoffeeON Żory

Showroom w Żorach to kolejne miejsce na mapie Polski, w którym możemy się umówić na spotkanie i osobiście porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i preferencjach. Możesz stacjonarnie zobaczyć tu nasze ekspresy i akcesoria.

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub wysłanie niezbędnych danych drogą mailową na adres e-mail.

Uprzejmie prosimy o kontakt mailowy bądź za pomocą formularza kontaktowego:

biuro@coffeeon.pl

    Wyślij
    jesteśmy partnerem