Branże

Najwyższa jakość i elastyczność rozwiązań dla Twojej branży

Osiągnij sukces w swojej branży wraz z CoffeeON

Rozumiemy wyzwania związane z podążaniem za zmianami oraz potrzebę zachowania spójności w miarę przekształcania się i rozwoju Twojej firmy. Dlatego w CoffeeON i Franke jesteśmy zaangażowani w opracowywanie rozwiązań, które zaspokoją wszystkie zmiany zachodzące w Twojej działalności związanej z kawą. Partnerstwo z CoffeeON zapewni dostęp do naszej wiedzy branżowej oraz najwyższej jakości modułowych ekspresów Franke. Dostosowujemy nasze rozwiązania w taki sposób, aby ewoluowały wraz z rozwojem Twojej firmy. Masz pomysł, jak rozwinąć swój biznes kawowy? Będziemy z Tobą stale współpracować, aby zamienić go w rzeczywistość!

Twoje branże

Twórz momenty, które na długo zapadną w pamięć

Hotele i Restauracje

Niezapomniana chwila przy kawie, która skłania do pięciogwiazdkowej recenzji. Zadbamy o to, aby serwowane przez Ciebie napoje kawowe były stale najwyższej jakości.

Dowiedz się więcej

Kawiarnie i Piekarnie

Gdzie budowanie bazy lojalnych klientów wymaga wyróżnienia się z tłumu. Umożliwiamy utrzymanie najwyższej jakości, od smaku, przez funkcję, po obsługę klienta.

Dowiedz się więcej

Sieć kawiarni

Tam, gdzie wysoka jakość w filiżance jest kluczem do sukcesu. Dajemy Ci pewność, że doskonale zaspokoisz indywidualne profile smakowe — bez względu na to, kto przygotowuje napój lub w jakim miejscu.

Dowiedz się więcej

Restauracje szybkiej obsługi

Tam, gdzie szybkie wygrane wymagają spójności, różnorodności i możliwości wyboru. Od Rozwiązań cyfrowych Franke po intuicyjne interfejsy, ułatwimy klientom powracanie po więcej.

Dowiedz się więcej

Sklep spożywczy i kawa na wynos

Przekształć kawę na wynos w wspomnienie, które trwa. Od codziennego czyszczenia i konserwacji po bezproblemowe rekonfiguracje — zapewnimy dalszy rozwój Twojej wizji biznesowej.

Dowiedz się więcej

Miejsce pracy

Kiedy Twoje dążenie do doskonałości znajduje odzwierciedlenie w każdej filiżance. Pomożemy Ci zachwycić pracowników i klientów wyborami premium na żądanie.

Dowiedz się więcej
ekspres do kawy Franke na stacji benzynowej

Stacje benzynowe

Kiedy Twój ekspres do kawy staje się maszyną do zarabiania pieniędzy.

Dowiedz się więcej

Znajdź idealny ekspres do kawy

Nasze modułowe rozwiązania pozwalają wybrać ekspres idealnie dopasowany do Ciebie i Twoich zmieniających się potrzeb.

Dowiedz się więcej
następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer