Branże
Kawiarnie i Piekarnie

Kawiarnie i Piekarnie

Zaspokajaj stale zmieniające się gusta i trendy w swojej kawiarni i piekarni.

Kawiarnie i piekarnie mogą oferować znacznie więcej niż doskonale zaparzone napoje i świeże wypieki. Mogą stać się miejscem, chwilą, w której klienci mogą zanurzyć się w ulubionych kawowych klasykach lub w niedawno odkrytych kawowych specjałach – na miejscu lub w podróży. Dzięki ekspresom firmy Franke możesz skutecznie dostosować się do indywidualnych wymagań swoich klientów w sposób prosty i wydajny, co zaowocuje ich lojalnością oraz niezapomnianymi wrażeniami

Zmniejsz koszty dzięki naszej linii A

Bez wysiłku rozbuduj lub zmodernizuj swoją flotę Franke dzięki linii, ekspresów do kawy, A. Każdy ekspres do kawy jest wyposażony w tę samą platformę, interfejs użytkownika i nowoczesny design, co zapewnia bezproblemowe manewrowanie między modelami. Ostatecznie, skracając czas poświęcony na szkolenie personelu, oszczędzasz koszty przestojów, jednocześnie zapewniając płynniejszą pracę.

Jak firma Franke pomaga rozwijać się Twojej firmie

Wiodąca na rynku jakość w filiżance – iQFlow™

Przełomowy i w pełni automatyczny system Franke iQFlow™ skutecznie wydobywa pełny aromat, smak i konsystencję z każdego palonego ziarna kawy, rewolucjonizując tradycyjną koncepcję ekstrakcji. W porównaniu z poprzednimi systemami, ta inteligentna technologia destyluje więcej smaku pod stałym, równomiernym ciśnieniem przez cały czas ekstrakcji, wykorzystując w pełni każde palone ziarno do napojów z Twojego menu.

Najlepsze w swojej klasie interfejsy i ekrany użytkownika

Ekspresy do kawy Franke pozwalają Twoim pracownikom skupić się na tym, co najważniejsze – na klientach. Dzięki naszym przyjaznym dla użytkownika ekranom dotykowym i niezawodnej jakości w filiżankach, Twoi pracownicy mogą łatwo znaleźć wybrany przez klienta napój lub stworzyć spersonalizowany napój za naciśnięciem jednego przycisku. Nasze rozwiązania prowadzą do wyższej produktywności i krótszych kolejek.

Modułowe rozwiązania stworzone dla Ciebie

Potrzeby różnią się w zależności od firmy, a nawet lokalizacji. Twoi klienci oczekują spójności, bez względu na to, który sklep odwiedzają. Dzięki modułowym rozwiązaniom Franke, ekspresy można strategicznie konfigurować za pomocą szerokiej gamy unikalnych dodatków, aby zapewnić ulubiony smak i stale wysoką jakość. Od dodatków, takich jak lodówka, podgrzewacz do filiżanek lub system płatności, po wbudowane rozwiązania, takie jak młynek lub dysza pary, Franke sprawia, że każda maszyna ma na uwadze osobisty charakter Twojej firmy.

Zaspokój więcej życzeń dzięki zwiększonej liczbie dostosowań

Niezależnie od tego, czy Twój klient poszukuje nowych smaków, ma specyficzne potrzeby dietetyczne, czy też lubi klasyczne espresso, ekspresy do kawy Franke spełnią każde jego życzenie. Dzięki innowacyjnym technologiom takim jak FoamMaster™ i IndividualMilk, każda filiżanka jest dostosowana do indywidualnych preferencji – gorąca lub zimna, mleko lub jego zamiennik, pełna mleczna pianka bądź odrobina mleka. Wszystko to otrzyma w łatwy i intuicyjny sposób.

Nasze rekomendacje

Ekspres Franke A300

Odkryj, w jaki sposób ekspres do kawy Franke A300 może pomóc Twojej firmie w dostarczaniu pysznych napojów filiżanka po filiżance, nawet w małych pomieszczeniach.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A600

Zapewnij swoim klientom i pracownikom pełną kontrolę dzięki naszemu w pełni automatycznemu komercyjnemu ekspresowi do kawy Franke A600.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A800

Pozwól swoim klientom spersonalizować ich idealne zamówienie na kawę dzięki naszemu w pełni automatycznemu ekspresowi do kawy Franke A800.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A1000

Podaruj swoim klientom chwilę luksusu dzięki naszemu pionierskiemu ekspresowi do kawy Franke A1000. W pełni automatyczny dla Twojej wygody.

Dowiedz się więcej
Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie
Dowiedz się więcej
następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer