Branże
Miejsce pracy

Miejsce pracy

Stwórz wyjątkową kulturę picia kawy w swoim miejscu pracy – Franke w pracy

W dzisiejszym świecie, wypełnionym kawiarniami na wynos na każdym rogu i mniej czasu spędzanego w kolejkach, idealny smak to coś więcej niż tylko to, co jest w filiżance. Całe doświadczenie miłośnika kawy musi być dostosowane do jego potrzeb i preferencji, także w miejscu pracy. Franke robi różnicę, której potrzebujesz, aby zadowolić wszystkich pracowników w swoim biurze.

Jako pracodawca, oferując jakość baristy i personalizację w biurze zarówno dla pracowników, jak i klientów, sprawiasz, że każda przerwa i każde spotkanie są bardziej wartościowe, oszczędzając czas i pieniądze, nie rezygnując z wyboru wysokiej jakości specjalistycznych i tradycyjnych napojów kawowych.

Dzięki rozwiązaniom kawowym Franke w Twoim miejscu pracy, wkładasz całe serce w codzienną pracę swojego zespołu.

Wykorzystaj maksymalnie swój dzień pracy

Wszyscy znamy to uczucie, gdy jesteśmy w strefie, skoncentrowani i w pełnym skupieniu. Jednak każde zakłócenie sprawia, że potrzebujemy 20 minut, aby wrócić do tego poczucia produktywności. Dostarczając wyjątkową kawę na miejscu, redukujesz czas spędzony poza biurem, jednocześnie umożliwiając chwile połączenia i odświeżenia. Dzięki najnowocześniejszym technologiom każda maszyna Franke działa tak efektywnie jak Twoi pracownicy.

Jak firma Franke zwiększa wartość Twojego miejsca pracy

Kawa, która po prostu płynie – W pełni automatyczne ekspresy

Kiedy mówimy w pełni automatyczny, mamy na myśli w pełni automatyczny. Od specjalnych napojów kawowych po rozwiązania do głębokiego czyszczenia. Ekspresy do kawy Franke zrobią to wszystko za Ciebie, za naciśnięciem jednego przycisku i w krótkim czasie. A dzięki bogatemu portfolio maszyn modułowych bez wątpienia znajdziesz idealne rozwiązanie pasujące do Twojej wyjątkowej przestrzeni i potrzeb.

Zostaw swój ślad – Cyfrowe oznakowanie Franke

Przekaz Twojej firmy ma znaczenie. Właśnie dlatego firma Franke zaprojektowała prostą, ale efektowną możliwość rozpowszechniania informacji nawet podczas przerw na kawę. Zdalnie aktualizuj ekran dotykowy o przekątnej do 12 cali, wysyłając spersonalizowaną, ukierunkowaną wiadomość tak często, jak chcesz.

Wzory pasujące do Twojego stylu – wzornictwo szwajcarskiej jakości

W dzisiejszych czasach projektowanie środowiska biurowego odgrywa istotną rolę w ogólnej kulturze biurowej. Inspirujące przestrzenie, tworzą inspirującą pracę. Ekspresy do kawy Franke są nie tylko wykonane ze szwajcarskiej jakości materiałów i technologii, ale ich nowoczesny design z pewnością estetycznie pasuje do każdego pomieszczenia w miejscu pracy.

Większa produktywność — najlepsze w swojej klasie interfejsy użytkownika

W CoffeeON wierzymy, że liczy się każdy kubek. A w Twoim biurze wiemy, że liczy się również każda minuta pracy. Dzięki naszym dużym ekranom dotykowym z intuicyjnym interfejsem użytkownika i przewodnikami krok po kroku Twoi pracownicy mogą łatwo znaleźć i spersonalizować wybrany napój, co prowadzi do wyższej produktywności i przyjemniejszych przerw.

Nasze rekomendacje

Ekspres Franke A300

Odkryj, w jaki sposób ekspres do kawy Franke A300 może pomóc Twojej firmie w dostarczaniu pysznych napojów filiżanka po filiżance, nawet w małych pomieszczeniach.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A400

Ekspres do kawy Franke A400 został zaprojektowany tak, aby dostarczać Tobie i Twoim klientom kawę najwyższej jakości, szybko i łatwo.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A600

Zapewnij swoim klientom i pracownikom pełną kontrolę dzięki naszemu w pełni automatycznemu komercyjnemu ekspresowi do kawy Franke A600.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A800

Pozwól swoim klientom spersonalizować ich idealne zamówienie na kawę dzięki naszemu w pełni automatycznemu ekspresowi do kawy Franke A800.

Dowiedz się więcej
Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie
Dowiedz się więcej
następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer