Branże
Restauracje szybkiej obsługi

Restauracje szybkiej obsługi

Zmień ofertę restauracji szybkiej obsługi dzięki konsystencji, różnorodności i wsparciu kawy

Kiedy szybka obsługa przekłada się na osiąganie natychmiastowych korzyści, które z czasem stopniowo budują bazę lojalnych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży restauracji szybkiej obsługi dostarczamy wiodące na rynku rozwiązania kawowe, które pasują do tempa Twojej działalności i potrzeb biznesowych. Od Rozwiązań cyfrowych Franke po intuicyjne interfejsy, sprawimy, że Twoja codzienność będzie nieskomplikowana i sprawimy, że klienci będą wracać po więcej.

Jako restauracja szybkiej obsługi wyróżnianie się z tłumu oznacza przyciąganie klientów poprzez przekraczanie ich oczekiwań. Oznacza tworzenie najwyższej jakości, niezapomnianych chwil przy kawie. Oznacza to również niezmiennie wysoką jakość napojów w filiżankach, niezależnie od odwiedzanej lokalizacji i tego, kto przygotowuje zamówienie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w branży kawowej nasze niezawodne rozwiązania do kawy zaprowadzą Cię tam, gdzie chcesz. Od konfiguracji po Rozwiązania cyfrowe Franke w wielu lokalizacjach, zapewniamy wsparcie, wgląd i kontrolę, które mają kluczowe znaczenie dla jakości kubków, zysków i bezawaryjnej pracy maszyny.

Inteligentnie zoptymalizowana cała flota ekspresów do kawy

Z Franke dbamy o płynność Twojej kawy w dowolnym miejscu i czasie, umożliwiając szybsze i bardziej ekonomiczne operacje. Dzięki zdalnemu monitorowaniu i wsparciu, masz pełen wgląd w swoją flotę ekspresów do kawy, w tym kluczowe informacje dotyczące wydajności handlowej i operacyjnej. Możesz śledzić sprzedaż napojów, harmonogramy sprzątania oraz poziomy zaopatrzenia. W Franke stale rozwijamy nasze usługi cyfrowe, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów. Dziś, jutro i w przyszłości.

Jak pomagamy Ci osiągać najlepsze wyniki

Nieprzerwana jakość w filiżance

Perfekcja kawy to nasza pasja i nieustanne dążenie. Dzięki technologii iQFlow™ Franke zrewolucjonizowało przygotowywanie kawy, zapewniając kontrolę ekstrakcji w czasie rzeczywistym, umożliwiając projektowanie indywidualnych profili smakowych i zapewnienie niezmiennie wysokiej jakości, filiżanka po filiżance. Naszym zadaniem jest utrzymanie Cię na rynku, ponieważ jakość w filiżance jest kluczem do przyciągania klientów i zachęcania ich do powrotu.

Od eksploatacji do konserwacji – ułatwiamy to

Skróć czas potrzebny na szkolenie personelu, z łatwością zmieniaj menu napojów, a nawet prowadź sezonowe promocje bez konieczności wizyt na miejscu. Dzięki Franke zyskujesz nie tylko intuicyjnie proste interfejsy użytkownika i ekrany dotykowe, ale także elastyczność zdalnego zarządzania flotą i usługi o wartości dodanej, takie jak zintegrowane programy lojalnościowe za pośrednictwem Rozwiązań cyfrowych Franke. Wszystkie nasze ekspresy do kawy z linii A są łatwe w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji, a dzięki szkoleniom naszych pracowników możesz mieć pewność, że każdy wie, jak skonfigurować ekspres, aby przygotować idealną filiżankę kawy.

Niezawodny partner w rozwoju biznesu i transformacji

Upodobania na kawę ciągle się zmieniają. I my też. Dlatego oferujemy nie tylko ekspresy do kawy i technologię, która za nimi stoi – pomagamy budować Twój biznes. Bazując na wieloletniej wiedzy i doświadczeniu, zapewniamy kompleksowe wsparcie operacyjne i obsługę klienta, co oznacza, że ​​współpracujemy z Tobą w dostarczaniu rozwiązań, które niezawodnie i wydajnie ulepszają całe Twoje przedsiębiorstwo. Ponieważ wiemy, że każda chwila na kawę ma znaczenie, a za każdą chwilą potrzebne jest odpowiednie środowisko, zaangażowanie personelu i sprzęt.

Swoboda dostosowywania we własnym tempie

Wyjątkowo modułowe rozwiązania Franke w zakresie kawy zostały zaprojektowane tak, aby dostosowywać się do zmieniających się potrzeb. Dzięki szerokiej gamie dodatkowych opcji i dodatków masz większą swobodę w spełnianiu indywidualnych preferencji kawowych swoich klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dwóch młynków do różnych ziaren, dyszy pary lub jednostki chłodzącej do różnych rodzajów mleka lub zamienników mleka, systemu płatności – czy nawet nieograniczonej i programowalnej konsystencji pianki – mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Nasze rekomendacje

Ekspres Franke A300

Odkryj, w jaki sposób ekspres do kawy Franke A300 może pomóc Twojej firmie w dostarczaniu pysznych napojów filiżanka po filiżance, nawet w małych pomieszczeniach.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A400

Nasz ekspres do kawy Franke A400 został zaprojektowany tak, aby dostarczać Tobie i Twoim klientom kawę najwyższej jakości, szybko i łatwo.

Dowiedz się więcej
Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie
Dowiedz się więcej
następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer