Branże
Stacje benzynowe

Stacje benzynowe

Kiedy Twój ekspres do kawy staje się maszyną do zarabiania pieniędzy.

ekspres do kawy Franke na stacji benzynowej

Do stacji paliw wchodzimy w trakcie przerwy w podróży. Częstą decyzją zakupową w tym miejscu jest kawa na wynos, która doda energii na dalszą drogę. Kawa ze stacji powinna być gorąca, aromatyczna i zrobiona szybko, aby uniknąć kolejek. Dlatego ważne jest, aby zaopatrzyć się w ekspres o dużej wydajności. Dobrym rozwiązaniem będą ekspresy samoobsługowe, które są intuicyjne, szybkie w obsłudze i łatwe w utrzymaniu.

Wjątkowy smak podróży na stacjach benzynowych

ekspres na stacji benzynowej

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie spożywanie pysznej kawy w podróży. Dlatego na naszych stacjach benzynowych oferujemy wyjątkowy ekspres do kawy Franke, który pozwoli Ci cieszyć się ulubionym napojem w pełnym smaku i aromacie. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości ziarnom kawy, nasz ekspres Franke zapewnia doskonałe espresso, cappuccino i inne napoje kawowe na wyciągnięcie ręki. Bez względu na to, czy jesteś w podróży służbowej, czy wakacyjnej, nasza stacja benzynowa stanie się Twoim miejscem oazowym, gdzie możesz zrelaksować się i delektować się doskonałą kawą.

Jak wspieramy Twoje usługi

Duży wybór na każdy gust

Dzięki odpowiednim ekspresom do kawy do każdej przestrzeni i szerokiej gamie napojów odpowiadających wszystkim gustom, zawsze możesz polegać na urządzeniach Franke - maksymalny smak przy minimalnym wysiłku.

Pianka nieodbiegająca jakością od tej przygotowanej przez baristę

System FoamMaster™ zapewni podróżnym nieograniczony wybór konsystencji pianki zarówno do gorących, jak i zimnych napojów na bazie mleka.

Łatwy w użyciu - dla każdego

Duże, intuicyjne ekrany dotykowe i instrukcje krok po kroku sprawiają, że przygotowanie pysznej kawy jest szybkie i łatwe.

Niezmiennie niezapomniane wrażenia z kawy w każdym miejscu

Nasze doświadczenie związane z kawą pomaga zapewnić niezmiennie wysoką jakość, którą klienci poczują z każdym kolejnym łykiem, bez względu na to, kto przygotowuje napój i bez względu na to, gdzie na świecie obsługiwany jest klient.

Nasze rekomendacje

Ekspres Franke A300

Odkryj, w jaki sposób ekspres do kawy Franke A300 może pomóc Twojej firmie w dostarczaniu pysznych napojów filiżanka po filiżance, nawet w małych pomieszczeniach.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A400

Ekspres do kawy Franke A400 został zaprojektowany tak, aby dostarczać Tobie i Twoim klientom kawę najwyższej jakości, szybko i łatwo.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A600

Zapewnij swoim klientom i pracownikom pełną kontrolę dzięki w pełni automatycznemu komercyjnemu ekspresowi do kawy Franke A600.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A800

Pozwól swoim klientom spersonalizować ich idealne zamówienie na kawę dzięki w pełni automatycznemu ekspresowi do kawy Franke A800.

Dowiedz się więcej
Ekspres Franke A1000

Podaruj swoim klientom chwilę luksusu, dzięki pionierskiemu ekspresowi do kawy Franke A1000. W pełni automatyczny dla Twojej wygody.

Dowiedz się więcej
Sprawdź wszystkie modele dostępne w naszej ofercie
Dowiedz się więcej
następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer