Innowacje
Modułowość

Modułowość

Nasze ekspresy do kawy są nienagannie zaprojektowane, aby zapewnić Twoim klientom niezapomniane chwile za każdym razem. Dzięki naszej modułowej ofercie produktów możesz stworzyć idealne rozwiązanie spełniające potrzeby Twoje i Twoich klientów w zakresie wydajności, działania, wielkości i różnorodności napojów.

modułowy, samoobsługowy ekspres do kawy FRANKE

Łatwo zbuduj swój idealny ekspres do kawy

Franke ma odpowiedni ekspres do kawy na każdą potrzebę, dzięki czemu możesz zapewnić swoim klientom najwyższą jakość kawy. Dzięki całej gamie innowacyjnych produktów o wielu funkcjach możemy pomóc Ci stworzyć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Każda maszyna, od w pełni automatycznej po półautomatyczną, odzwierciedla najlepsze szwajcarskie wzornictwo i rzemiosło. Dzięki naszym profesjonalnym ekspresom do kawy możesz zwiększyć wybór swoich klientów i poszerzyć możliwości oferowania gamy wysokiej jakości napojów podawanych na ciepło lub na zimno, z pianką mleczną lub syropami celnymi lub bez. Nasze profesjonalne ekspresy do kawy — od małych ekspresów klasy podstawowej po produkty z najwyższej półki — zostały starannie zaprojektowane, aby dostosować je do Twoich potrzeb.

nowoczesne ekspresy FRANKE

Wybierz żądane funkcje

Maszyny Franke można skonfigurować tak, aby odpowiadały potrzebom Twojej firmy dzięki różnym dodatkowym specyfikacjom i dodatkom, które oferujemy. Nasze maszyny są wyposażone w wiodące w branży automatyczne systemy czyszczące, dzięki którym konserwacja jest prostsza, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą skupić się na innych zadaniach. Oferujemy również iQFlow™, przełomową innowację, która zapewnia niezrównaną jakość w filiżance dzięki ekstrakcji większej ilości smaku z każdego ziarna. Dzięki automatycznemu systemowi dozowania stacja smakowa może zapewnić Twoim klientom aż sześć różnych smaków. Posiadamy dodatkowo chłodziarki, w których można przechowywać różne rodzaje mleka i jego zamienniki, a także system przygotowania mleka FoamMaster™, który oferuje nieograniczone i programowalne opcje konsystencji pianki. Modułowy system naszych maszyn oznacza, że ​​możesz wybrać i skonfigurować rodzaj i liczbę dodatków, których potrzebujesz dla swojej firmy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednego, czy dwóch młynków, różnych rurek parowych, funkcji mleka w proszku, iQFlow™ lub innych funkcji, nasze maszyny są zaprojektowane tak, aby można je było dostosować.

wybieranie modułów do ekspresu do kawy

Wzbogać cyfrowo swoją ofertę kawową

Poza maszynami Franke oferuje szereg usług cyfrowych, które pomogą Twojej firmie stać się bardziej elastyczną i elastyczną, dzięki czemu możesz dostarczać napoje o niezmiennie wysokiej jakości i zapewniać klientom zadowolenie. Możesz połączyć swoją flotę ekspresów do kawy w wielu lokalizacjach i regionach z naszą chmurą, aby uzyskiwać w czasie rzeczywistym informacje handlowe i operacyjne, których potrzebujesz, aby ulepszyć swoją firmę i zwiększyć sprzedaż. Wszelkie niedociągnięcia operacyjne i funkcjonalność maszyny są natychmiast powiadamiane, dzięki czemu masz mniej przestojów w serwisie. Nasza telemetria zapewnia pełny dostęp do napojów, promocji i lokalizacji, dzięki czemu możesz zwiększyć odwiedzalność, przepustowość i zyski.

następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer