Innowacje

Potężne możliwości technologiczne ekspresów Franke

W CoffeeON nie tylko sprzedajemy profesjonalne ekspresy do kawy, lecz zapewniamy również niezwykłe doznania kawowe dla Twoich klientów, dzięki innowacyjnym produktom Franke i rozległej wiedzy w zakresie branży kawowej.

samoobsługowy ekspres do kawy FRANKE

Rozwiązania samoobsługowe

Zapewnij swoim klientom kawę na ich warunkach, dzięki ofertom on-the-go.

Dowiedz się więcej

Modułowość

Franke buduje dla Ciebie idealną maszynę z modułowych komponentów. Możemy dostosować rozwiązania w zakresie kawy do środowiska, biznesu i potrzeb klientów.

Dowiedz się więcej

Mleczna pianka

Zachwyć swoich klientów luksusowym doznaniem w ustach i bogatym aromatem doskonale przygotowanej mlecznej pianki z każdą serwowaną kawą. Twórz niezapomniane i pyszne zmysłowe chwile dzięki naszej unikalnej technologii.

Dowiedz się więcej

Napoje smakowe

Ożyw smaki z w pełni automatycznego ekspresu do kawy nawet sześcioma różnymi syropami. Twórz niekończące się kreacje kawowe, takie jak latte z orzechami laskowymi lub zimne napary waniliowe, do kawy i napojów mlecznych za naciśnięciem jednego przycisku.

Dowiedz się więcej

Mrożona kawa

Zapewnij swoim klientom orzeźwiającą kawę dzięki napojom, które zachowują wyrazisty smak i kuszący aromat. Poszerz swoje menu i zaoferuj wysokiej jakości schłodzone napoje wykonane z tej samej profesjonalnej maszyny, która produkuje gorące napoje.

Dowiedz się więcej

Stała jakość

Spraw, aby każda chwila na kawę z Twoją marką się liczyła. Od pierwszej do ostatniej filiżanki, technologia iQFlow™ w profesjonalnych ekspresach do kawy Franke sprawia, że każdy z nich jest niezapomniany.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania cyfrowe

Przejmij kontrolę nad swoją kawą i zwiększ swój potencjał biznesowy dzięki usługom cyfrowym Franke. Kompleksowe rozwiązanie pomagają podnieść jakość kawy, poprawić wrażenia i zwiększyć zyski.

Dowiedz się więcej
Znajdź idealny ekspres do kawy

Odkryj odpowiednie dla siebie rozwiązanie Franke w zakresie kawy.

Dowiedz się więcej
następny
Rozwińmy Twój biznes

Prześlij nam swoje uwagi i pytania, aby razem zwiększyć skalę Twojego biznesu.

krok
Porozmawiaj z naszym zespołem

W celu zgłoszenia reklamacji gwarancyjnej lub obsługi pogwarancyjnej, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

bezpośredni importer